10 důvodů, proč zvolit fazety na křivé zuby

10 důvodů, proč zvolit fazety na křivé zuby

lis, 29 2023

Bezbolestná náprava obličeje úsměvu

Musím přiznat, že bylo období mých mladíckých dnů, kdy jsem se kvůli svým křivým zubům cítil poněkud nejistě při úsměvu. Pak přišel den, kdy mi můj ortodontista prvně představil možnost korun flísků nebo takzvaných faset. Skvělá volba pro ty, kdo hledají bezbolestné řešení svého problému. Kromě toho, že tato metoda vyžaduje minimální zásah do zubů a je bezbolestná, má navíc celou řadu dalších výhod, které by mohly být přitažlivé pro mnoho lidí.

Estetické vylepšení

Krutě upřímný, pro mě bylo cena tomuto rozhodnutí. Ale pravda je, že křivé zuby mohou ovlivnit vaši sebedůvěru a sebevědomí. Jitka, moje manželka, si toho všimla řadu let, než jsem se konečně rozhodl pro jít touto cestou. Fasety vám mohou nabídnout estetické vylepšení a vrátit vám touženou sebejistotu. A kdo by si to nechtěl?

Trvanlivost a odolnost

Flísky jsou vyrobeny z velmi odolných materiálů, takže jejich životnost je dlouhodobá. Samozřejmě, je nezbytné dodržovat požadovanou stomatologickou hygienu, aby byla tato dlouhá životnost zaručena. Chce to ale takovou péči, jakou byste měli věnovat jakýmkoli vašim přirozeným zubům.

Vše v jedné</h3>

Nejen, že je to rychlé a efektivní řešení, ale může také řešit více problémů najednou. Může napravit křivé zuby, vyřešit problémy s barvou nebo dokonce upravit tvar a délku zubů. A víte, co je na tom to nejlepší? To vše můžete mít v průběhu několika návštěv u zubaře.

Rychlý proces

Proces je relativně rychlý, v porovnání s ostatními úpravami zubů a dokonce i s tradičními rovnátkami. Ve většině případů budete potřebovat pouze dvě nebo tři návštěvy u zubaře, než si budete moci užívat svý nový úsměv.

Péče o fasety je jednoduchá

Pokud uvažujete o tom, jak komplikované bude péče o vaše nové fasety, nebojte se. Péče o ně je stejná jako o přirozené zuby, takže není třeba žádných speciálních zubních past nebo kartáčků. Kuželka mi často připomíná, abych si nezapomněl čistit zuby, takže pro mě není těžké udržet je v dobrém stavu.

Bez bolesti

Většina procedur kosmetické stomatologie může být bolestivá nebo nepříjemná, ale to neplatí o fasetách. Tato metoda je bezbolestná a velmi pohodlná. A v neposlední řadě - bez strachu ze zubaře.

Úžasný výsledek

Jsem docela jistý, že budete milovat svůj nový úsměv. A víte, co říká Jitka? Že jsem se začal víc usmívat! Fasety vám nabídnou nový úsměv, který byste chtěli ukázat všem kolem sebe. A věřte mi, že to stojí za to.