Estetické fazety: Jak vám mohou vrátit sebevědomí

Estetické fazety: Jak vám mohou vrátit sebevědomí

zář, 17 2023

Estetické fazety a vaše vysněné úsměv

Většina z nás má něco na sobě, co by chtěla změnit. Někdy je to něco malého, jako třeba naše ne tak bílé zuby, které bychom chtěli mít naprosto bezchybné. Vždycky jsem snila o tom mít dokonalý úsměv, ale mám strach z vrtání a jsem taky trochu líná se o své zuby pravidelně starat. Ale objevila jsem něco, co by mohlo změnit průběh mého života, a možná i váš. Jsou to estetické fazety, malé plátky keramiky, které se lepí přímo na vaše vlastní zuby a dodávají jim dokonalý vzhled.

Vaše cesta ke krásnému úsměvu

Představte si, že vstoupíte do místnosti, a všichni se na vás otočí. Ne proto, že byste měli něco na tváři, ale proto, že váš úsměv je tak dokonalý, že nemohou odtrhnout oči. Toto je můj sen a možná i váš! Fazety nejen dodají vašim zubům dokonalý tvar a vzhled, ale také vám dodají sebevědomí, které jste možná ztratili kvůli některým nedokonalostem na vašich zubech. A víte, co je na tom nejlepší? Proces je rychlý a prakticky bezbolestný!

O co se jedná?

Mám pocit, že bych možná měla trochu lépe vysvětlit, co to fazety vlastně jsou. Jde o tenké plátky keramiky nebo porcelánu, které se lepí přímo na povrch vašich zubů. Fazety mohou změnit tvar, velikost, délku a barvu vašeho zubu. Firmy, které je vyrábějí, dávají velký důraz na to, aby všchny fazety byly dokonale vyladěné a přirozené.

Proces aplikace - je to opravdu tak jednoduché?

Co mě na fazetách nejvíce překvapilo, je jejich aplikace. Po rozhovoru s vaším zubařem a výběru správné barvy a tvaru fazet, zubař váš zub nejprve jemně obrousí. Pak vezme malý otisk vašeho zubu, který je poslán do laboratoře, kde vznikne vaše budoucí fazeta. A jakmile je hotová, přilepí se na povrch vašeho zubu pomocí speciální cementové směsi a UV světla.

Život s fazetami - je to vůbec možné?

Takže už máte své nové fazety a ptáte se, jak se s nimi žije? Můžu vám říct, že se s nimi žije úplně normálně! Budete se muset trochu více starat o ústní hygienu a pravidelně chodit na kontroly, ale pokud to budete dělat, fazety vám mohou vydržet až 10 - 15 let. A víte, co je na tom nejlepší? Oliver, můj pejsek, na ně neskáče, stejně jako můj manžel David.

Výhody a nevýhody - měly bychom jít do toho?

Jako s každou kosmetickou procedurou, jsou i zde výhody a nevýhody. Ale musím říct, že výhody převažují. Kromě krásného úsměvu a navrácení sebevědomí, fazety jsou také odolné vůči skvrnám. Nevýhodou může být jejich cena, která je vyšší, ale pokud vám to umožňuje situace, je to investice, kterou stojí za to udělat. Pro mě to byla ta nejlepší rozhodnutí a věřte mi, když říkám, že když se podíváte do zrcadla a uvidíte svůj vysněný úsměv, neexistuje lepší pocit.